Få hjelp

Få hjelp av Universitetsutdannet fagfolk som er på podiatrist.no

Biomekanisk Terapi er en behandling, og kunnskapen til å identifisere alle faktorer som kan utløse, opprettholde, eller forverre en tilstand med bakgrunn innen:
– Bevegelseslære ( Kinesiologi)
– Arbeidslære (Ergonomi)
– Kinetikk (Hvordan kraft påvirker bevegelse)
– Kinematikk (Læren om kroppsbevegelse)

Der ergonomisk skovitenskap, og podometri er  sentralt. Vi benytter BMS-konseptsåle etter EIHA prinsippet (som er kvalitetssikret).

Universitetsutdannet til Biomekanisk Terapeut - sko, bevegelse og helse.

Navn Adresse Pnum Epost Hjemmeside Telefon
Anette Støylen Sæhle Nye Sandviksvei 15, 5003 Bergen 5003 anette@podiatrist.no podiatriklinikken.no 48132494
Anita Traaseth
Anne-Lise Tveit Johs C Liensgt 2, 1890 Rakkestad 1890 sko-fotklinikken@live.no www.sko-fotklinikken.no 93237298
Arve Strøm Nordahl Griegs gt. 13 8622 Mo i Rana 8622 arve@podiatrist.no 48108125
Eva Nyegaard-Larsen David Blidsgate 21, 1850 Mysen 1850 eva@podiatrist.no 413 00 108
Eva Stormark evastormark@yahoo.no
Eva-Kristin Nordheim eva-krno@online.no
Finn Thomsen Asmussen finn.asmussen@hotmail.com 488 66 669
Henriette Aanesen Nedre Storgt 13, 3015 Drammen 3015 henriette.aanesen@aktivfot.no www.aktivfot.no : +47 99 70 26 81
Hilde Moen hilgo64@outlook.com 95144857
Ira Røyseth Førde Vikavegen 1, 6843 Skei 6843 iraroyseth@gmail.com 99026833
Kari Faller Skaret kari@kfs-fotterapeuten.no 97073242
Linda Mørk lindafot@outlook.com
Maria Hildetveit Hauga maria@vosshudogkropp.no
Randi Sandlie Nyland Hennumveien 3, 3408 TRANBY 3408 randi@nylandas.no tranbyfot.no 21389879
Sigrid Beate Strøm Nordahl Griegs gt. 13 8622 Mo i Rana 8322 sigrid@podiatrist.no 91 71 37 89
Siri Berge Mikkelsmyrveien 6, 4515 Mandal 4515 siri@move-on.no www.move-on.no 91921121
Siv Brouwer sihobro@gmail.com
Siv L Aarnæs siv.aarnaes@rosenvilde.vgs.no 951 00 557
Solveig G Bekk solveig.bekk@outlook.com 624 12904
Tove Berntsen kontakt@godfoten-as.no
Ulrikke Jonassen ulrikkejonassen@hotmail.com
Ulla Albrigtsen Storgata 7b, 3970 Langesund 3970 ulalbr@online.no 93065553

Moduler / kursoppdatering

Fotterapeuter som har gjennomført Innføringskurs i Biomekanisk Terapi modul 1-3, og kursoppdatering til Bedriftsterapeut.